שירותי פוליש

שמתם לב כי צבען של המרצפות בביתכם דהה ובין החריצים הצטבר לכלוך שחור שלא יורד ויוצר מראה לא אסתטי שמעיב על יופיו של הבית. תשמחו לדעת ש באמצעות הזמנת שירותי פוליש מחברת ניקיון מקצועית ניתן להחזיר למרצפות את מראן הנקי והנוצץ במהירות!

אילו סוגים של שירותי פוליש קיימים?

מטרתו של הפוליש היא להסיר מהמרצפות לכלוך קשה ולהעניק להן מראה נקי ומלא ברק. חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגי פוליש וישנו צורך להתייעץ עם חברת הניקיון בכדי לבדוק איזה סוג של פוליש מתאים למרצפות בביתכם. הנה פירוט קצר על סוגי הפוליש השונים ויתרונותיהם:

  • פוליש ווקס – מלבד מחירו הזול ביחס לסוגי הפוליש האחרים, יתרונו הוא בציפוי השעווה שהוא יוצר על המרצפות שמעניק להן ברק ומגן עליהן מפני שריטות. פוליש זה מתבצע באמצעות מריחת של החומר על הריצוף כשלאחריו מחכים שיתייבש ועוברים עם מכונה מיוחדת בכדי להבריק את המרצפות .
  • פוליש אקרילי – סוג זה מתאים במיוחד למשרדים או לשטחים שבהם עוברים מספר רב של אנשים ומיועד למרצפות שעשויות מבטון או PVC. יתרונו בכך שהוא שאינו מחליק מפני שהוא אוטם לחלוטין את המרצפות ומגן עליהן.
  • פוליש קריסטל – יתרונו הוא בכך שהוא מתאים כמעט לסוגי המרצפות והוא נעשה באמצעות החדרה של החומר לתוך המרצפות וזה מעניק להם מראה מבריק ונוצץ לאורך זמן.

בעת פנייתכם לחברת הניקיון ישנם מספר דברים שכדאי לכם לבדוק בכדי לוודא שבחרתם בחברה מקצועית ואמינה. בדקו שהשירות שהחברה מציעה מתאים לסוג המרצפות בביתכם ובקשו לקבל המלצות מלקוחותיה. כך תוכלו לדעת שבחרתם בחרה שתבצע עבודה איכותית ולא תגרום לנזקים שיפגמו במראה המרצפות. בקשו הצעת מחיר מהחברה והשוו אותה לחברות אחרות בכדי לראות שקיבלתם מחיר הוגן ומשתלם.